biz_1biz_2biz_4Ofertasingiel_3

Moja recepta na życie jest prosta: trochę pracy, trochę psychologii i do tego wiele optymizmu. Zino Davidoff, twórca firmy Davidoff.

MOJA OFERTA

Oferuję usługi trenera-coacha asystującego działaniom eventowym, rekreacyjnym, poznawczym przygotowywanym przez firmy eventowe i instruktorskie.

W mojej ofercie są m.in. otwarcie eventu, asystowanie i część merytoryczna, feedback trenerski, zamkniecie, raport końcowy.

Najpopularniejsze obszary moich dotychczasowych działań to: team – building, escape room, gra miejska, zwiedzanie fabularne i inne działania indoor i outdoor w realizacji instruktorów, animatorów i event managerów z firm eventowych i turystycznych.

ZNAM SIĘ NA TYM

Jestem trenerem i coachem z intensywnym doświadczeniem ponad 10 lat. Przez 17 lat współprowadziłam także firmę eventowo-szkoleniową, łącznie poświęciłam branży spotkań już ponad 2 dekady swojej pracy zawodowej. Mam oczywistą łatwość w dopasowywaniu treści szkoleniowych, narzędzi warsztatowych i coachingowych do potrzeb eventu (incentive-u). Rozumiem prawa, którymi rządzi się event i rozumiem miejsce trenera-coacha w nim. Znam strukturę wielu gier i team-buildingów o charakterze eventowym. Jestem na bieżąco w programach i trendach rynku.

Znalazłam mój własny sposób na połączenie moich zainteresowań z pracą zawodową w dziedzinie rozwoju osobistego oraz bogatym doświadczeniem z branży eventowej.

DLA KOGO

Ofertę tę kieruję do:

  • agencji eventowych,
  • organizatorów gier, zadań typu team-building, escape room, gra fabularna
  • organizatorów sportu, rekreacji i turystyki zespołowej dla organizacji.

PO CO

Celem wspólnego działania jest włączenie w sport, rekreację i zabawę działań z obszaru rozwoju osobistego i edukacji. Istnieje możliwość wyważenia proporcji w ilości zabawy, czy relaksu do integracji i działań edukacyjno-rozwojowych, zależnie od potrzeb Klienta końcowego.

trener-evnt-1
trener-evnt-2
trener-evnt-3
trener-evnt-4
trener-evnt-5
trener-evnt-6
trener-evnt-7