HomeCategory / biz_1

https://nadstawna.pl/wp-content/uploads/2018/01/mindsonar.jpg

Nasze zachowania są pochodną uczuć i emocji. A te przechodzą „dłuuuugą” drogę z obszaru myślenia nieświadomego, by stać się myślą, do której mamy dostęp, którą znamy i – względnie - rozumiemy. Mój test MINDSONAR® potrafi „dobrać” się aż tam, gdzie to wszystko się zaczyna! A ja potrafię czytać wyniki tego testu.

https://nadstawna.pl/wp-content/uploads/2017/12/warsztkreat-edut.jpg

Jako trener kreatywności z „zacięciem arte” i doświadczony eventowiec 2 dekad, mam łatwość i osobistą ogromną radość łączenia eventu ze szkoleniem i rozwojem osobistym. Interesują mnie potrzeby działów HR w tym względzie, z wielkim zainteresowaniem obserwuję jak zmieniają się kolejne generacje pracowników wchodzących na rynek. Wychodzę naprzeciw i projektuję wciąż nowe edutainment.

https://nadstawna.pl/wp-content/uploads/2018/01/teambuilding.jpg

Gdy awangarda budzi zainteresowanie, by potem stać się pożywką dla snobizmu, a następnie wejść pod strzechy, można mówić o wielkim sukcesie pomysłu. Tak mówię o moich team-buildingach. Łączenie eventu z działaniami szkoleniowymi i rozwojowymi” kiedyś mój „wymysł”, dziś potrzebne działania dla każdej firmy, nazywane także edutainment.