biz_1biz_2biz_4biz_5Ofertasingiel_3

Jako trener kreatywności z „zacięciem arte” i doświadczony eventowiec 2 dekad, mam łatwość i osobistą ogromną radość łączenia eventu ze szkoleniem i rozwojem osobistym. Interesują mnie potrzeby działów HR w tym względzie, z wielkim zainteresowaniem obserwuję jak zmieniają się kolejne generacje pracowników wchodzących na rynek. Wychodzę naprzeciw i projektuję wciąż nowe edutainment.

MOJA OFERTA

Klienci z korporacji nazywają te moje warsztaty EDUTAINEMENT – OUT OF THE BOX. Mowa tu o autorskich warsztatach komunikacyjnych:

kreatywne i kreatywno-integracyjne z elementami merytorycznymi, najczęściej dotyczącymi zagadnień kreatywności i komunikacji międzyludzkiej.

Zwykle scenariusz wygląda tak, że czegoś się uczymy, a potem pozyskaną wiedzę ilustrujemy pracą twórczą: plastyczną , konstruktorską, a nawet literacką. Albo odwrotnie: swobodna niczym nieograniczona kreatywność i twórczość służą do wnioskowania oraz nauki przez dedukcję . Sama tworzę te programy, są więc one ze sobą często kompatybilne, można je – po uprzednim uzgodnieniu oczywiście – ze sobą zestawiać , skracać i wydłużać. Można ustalić ze mną scenariusz, w którym będzie więcej części merytorycznej, więcej kreatywnej, bądź integracyjnej – bądź w równowadze. Obecnie, zgodnie z najnowocześniejszymi trendami eko, zero waste, slow, clean living , time to sharing, well-being i.in. populamością zaczynają się cieszyć te spośród moich ofert, które uwzględniają te elementy, albo wręcz je propagują , trwale wpisując się w świadomość uczestników i tym samym w politykę organizacji i jej CSR. Szczegółowe oferty przedstawiam w odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

CZEGO MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ

Obszar tematyczny: kształtowanie wybranych cech inteligencji emocjonalnej – ze szczególnym uwzględnieniem:

 • wybrane aspekty komunikacyjne,
 • uważność w relacjach,
 • kreatywność, twórczość, innowacja
 • budowanie relacji,
 • modelowanie zespołu,
 • integracja – różne aspekty

CO JEST WYJĄTKOWE

 1. Jestem prawdopodobnie jedynym trenerem o tak szerokich kompetencjach (obfitość narzędzi i metod) i doświadczeniu biznesowym i edukacyjnym, wywodzącym się z branży eventowej (w latach 1996-2012 prowadziłam swoją agencję eventowo-szkoleniową, a ponadto przez 10 lat biuro turystyki biznesowej, przez 2 lata agencję typu wedding planner). Jestem dodatkowym wsparciem dla organizatora eventu, rozumiem mechanizm i prawa rządzące się eventem.
 2. Radzę sobie z dużymi i małymi grupami, nawet +150 osób.
 3. Wszystkie programy są autorskie i zawsze realizuję je osobiście – przy dużych grupach ze wsparciem kotrenerów i asystentów.
 4. Wszystkie używane podczas warsztatów materiały i narzędzia są profesjonalne.
war-wdut-1
war-wdut-4
war-wdut-5
war-wdut-8
war-wdut-6
war-wdut-7
war-wdut-3
war-wdut-9
war-wdut-10
war-wdut-2

NAJPOPULARNIEJSZE OFERTY

 1. 10 przykazań kreatywności
  – warsztat kreatywno – integracyjny z elementami szkolenia i tzw. inspiring speech,
  – a także z niesamowitym finałem: samodzielne malowanie obrazu na płótnie z własną interpretacją rzeczywistości,
  – a następnie stworzenie ze wszystkich prac wspólnego kalendarza.
 2. Stress resilience – zbroja na pstryk!
  – szkolenie z praktycznym warsztatem i elementami tzw. edutainment z klockami LEGO,
  – uczestnicy dowiedzą się m.in: że mózg można wielu rzeczy nauczyć tak, aby nam służył jeszcze lepiej, zobaczą jak przekonania mogą potęgować i jak osłabiać sytuacje stresowe,
  – a następnie wykonają model z klocków obrazujący poruszane zagadnienia.
 3. Warsztat uważności w relacjach SLOW STYLE
  – pomaluj talerz, filiżankę, przycisk do papieru! (przed świętami: bombki i jaja porcelanowe lub drewniane),
  – warsztat o uważności w relacjach i skutecznych formach komunikowania się (inteligencja emocjonalna),
  – wykonanie dedykowanego prezentu jest w tym warsztacie efektem nauki skutecznego słuchania.
 4. Energetyki i Lodołamacze na jeden kwadrans
  – zaplanowana ze scenariuszem przerwa podczas szkolenia, konferencji a nawet negocjacji,
  – na każdy dobry początek spotkania edukacyjno-rozwojowego, idealne podczas przerwy w szkoleniach i coachingu zespołowym, ciekawe urozmaicenie konferencji, wykładu, prezentacji, niezastąpione podczas wyczerpującego dnia pełnego wiedzy lub pracy logicznej
  – tylko sprawdzone Energisers i Icebreaker
 5. Moc Autoprezentacji
  – Tożsamość socjalna – to jak siebie społecznie pozycjonujesz.
  – Twoja definicja tożsamości… hmmm warto, aby była intrygująca i od razu sytuująca Cię w pozycji osoby atrakcyjnej, prawda?
  – Dzięki dobrze skonstruowanej definicji od razu budujesz swoją atrakcyjność – niech Twoja definicja rozpala wyobraźnię i budzi niepohamowaną ciekawość Twojej Osoby oraz tego, co masz do zaprezentowania!
  – Pobawmy się tym!
 6. Potęga Słuchania (także w wersji Lady`s Exclusive)
  – Codziennie, zgodnie z obowiązującymi zasadami kultury osobistej i biznesowej, unikamy ocen, niechętnie wyrażamy na głos swoje zdanie, powstrzymujemy się od jasnego prezentowania swoich poglądów.
  – Tak. Liczymy się z konsekwencjami. I z pewnością jest w tym wiele słuszności – ale tylko w pewnych okolicznościach.
  – Dalej – zdarza się, że gubimy naturalną ciekawość dziecka, nie dopytujemy, coraz mniej zadajemy pytań, bo nie chcemy być odbierani, jako ciekawscy, wścibscy.
  – Nie dajemy sobie przestrzeni na zaspokojenie potrzeby posiadania informacji, nie dając jednocześnie jej także innym.
  – Coraz więcej mówi się o samotności w tłumie, o obniżeniu umiejętności budowania więzi międzyludzkich, o tym, że…
  – Na szczęście jest na to rada. Jest jeszcze coś pośrodku. O tym jest ten warsztat.
  – Niesamowity przebieg spotkania 4 w 1: zawiera szkolenie, pracę własną i zespołową oraz elementy integracyjne!
 7. Storytelling i Artbook
  – projektowanie postaci i opowieści, wykonanie tzw. książki artystycznej (artbook) wraz z ilustracjami,
  – treść i jej formę tworzy osobiście każdy uczestnik warsztatu,
  – warsztat łączy budowanie historii z jej kreatywną oprawą oraz sprawdzeniem umiejętności skutecznej komunikacji uczestników,
  – praca zmysłów: wzorku (artbook), słuchu (muzyka), kinestezji (materiały), węchu (zapachy).
 8. Od Osobowości do Wyników (materiały plastyczne lub klocki Lego)
  – celem jest wyodrębnienie i nazwanie przyczyn, dla jakich współpraca między ludźmi jest możliwa, a następnie stworzenie na ten temat przestrzennej pracy zbiorowej,
  – karty coachingowe (gra w skojarzenia, zabawa metaforą) pomogą każdemu zespołowi podsumować działania.
 9. Arte team-building
  – najkorzystniejsza integracja, to niecodzienna sytuacja: do wyboru malowanie obrazu na płótnie, budowanie gigantycznej makiety z materiałów budowlanych lub klocków Lego,
  – sytuacja ta staje się dla uczestników momentem pokazania mocnych stron
  – oto team-building w nowoczesnej formule – gdzie jest miejsce na zaznaczenie indywidualizmu, współpracy, miejsce na swobodny wybór oraz podkreślenie lub wyodrębnienie liderów.
 10. Chemical team-building (także w wersji Lady`s Exclusive)
  – samodzielne wykonanie 3 personalizowanych kosmetyków, następnie zespołowy dobór kompozycji zapachowej, opracowanie logotypu i opakowania, i wreszcie wspólne decyzje: jak wygląda, jak pachnie i jak działa, czyli po co to robimy?
  – celem jest umiejętność doboru technik pielęgnacyjnych do własnych potrzeb, pobudzenie działań kreatywnych, zachęta do „opiekowania się” sobą i team-building.
 11. Biznesowy speed dating czyli jak (nie) mówić.
  Tematem spotkania jest 12 rodzajów barier komunikacyjnych, czyli tzw. brudna dwunastka. Badania naukowe mówią, że: Kiedy dwie osoby uczestniczące w akcie komunikowania się mają potrzebę do zaspokojenia lub problem do rozwiązania i chcą się nim podzielić z rozmówcą, 90% czasu całej rozmowy tracą na stawianie tzw. barier komunikacyjnych. Bariery, które sami stawiamy, utrudniają wyrażanie opinii i uczuć, gaszą rozmowę i ranią uczucia. Zabijają sprzedaż i negocjacje, psują relacje. Skłaniają również do przyjmowania pozycji obronnej. To na czym stoimy? Jak (nie) mówić? O tym jest ten program: część merytoryczna i biznesowa szybka randka. Idealnie pasuje dla grup, które poznają się, gdzie jest dużo nowych osób, ma działanie silnie integrujące. Sprawdzi się idealnie także w grupach, które nie są zespołami, gdzie integracja nie jest konieczna – a budowanie relacji: tak (eventy marketingowe, konferencje).
 12. Dream Team Leadership (warsztat z testem, kartami MindSonar i klockami Lego)
  – zawiera elementy zabawy, warsztat facylitacyjny, strukturę coachingu zespołowego,
  – wykorzystuje koncept LEGO Serious Play®, gdzie uczestnicy dzielą się spostrzeżeniami w jaki sposób widzą siebie oraz jak funkcjonują w danym środowisku (np. środowisku pracy),
  – zyskują zrozumienie, jak style myślenia wpływają na osiągane efekty oraz w jaki sposób mogą w swoim kontekście użyć nowych korzystnych sposobów myślenia, odkrywają swój wewnętrzny Dream Team!
  – do wykorzystania w tematach związanych z przywództwem i budowaniem zespołu, rozwiązywaniem konfliktów i.in.
 13. DOBRZE UŁOŻONE? ZŁAM SCHEMAT! FLOWER BOX lub LAS W SŁOIKUTwórczy warsztat o indywidualizmie XXI wieku. Program jest dynamiczną hybrydą kilku metod pracy: inspiring speech, praca zespołowa (10%) i indywidualna (90%). Zawiera elementy treningu twórczości, warsztatu florystycznego oraz artecoachingu i muzykoterapii. Scenariusz jest nastawiony na pracę własną uczestnika (bardzo angażuje) i jego autorefleksję w zakresie indywidualnego przekazu i komunikacji XXI wieku. Program na życzenie może zawierać także dodatkowe elementy integracyjne. Uwaga, program realizowany jest także w specjalnych wersjach dla grup męskich lub grup kobiecych.